לקבלת פינוי דירה בחינם מלאו את פרטיכם:

שם :
טלפון :
eMail :
הודעה :
פינוי דירות בנתניה ובאיזור השרון

פינוי דירות חינם בנתניה

נתניה – עיר החוף של איזור השרון בישראל. העיר נתניה התפתחה באופן די מהיר בשנים האחרונות והיא מוקד משיכה לזוגות צעירים אשר מקום עבודתם במרכז אולם מחירי הדירות המרקיעים שחקים גרמו להם לחפש דיור באיזור השרון ובנתניה בפרט.

משפחות אשר קנו דירה בנתניה או קיבלו דירה בירושה לא תמיד יודעים את מצבה של הדירה ומה הדירה מכילה כאשר הם מקבלים אותה. לעיתים רבות כאשר נכנסים לדירה אנו מופתעים מכמות החפצים הישנים, הרהיטים העתיקים, מוצרי החשמל אשר "זמנם עבר" ועוד כל מיני פריטי ג'אנק אשר הבעלים הקודמים החליטו "להוריש" לדיירים החדשים.

מה עושים במצב זה? קודם כל, אין להתעצבן! לכל בעיה יש פיתרון והפתרון הוא שימוש בשירות חינמי שנקרא "פינוי דירה בחינם" ונותן השירות הזה הינו "המפנה המהיר".
"המפנה המהיר" יגיע לדירתכם או לביתכם בנתניה, יסקור את מצב הרהיטים, מוצרי החשמל, התמונות הישנות, הבגדים מיד שניה אשר בארונות, המקרר הישן, פינת האוכל והמזנון שבסלון ויציע לכם הצעה כדאית במיוחד: המפנה המהיר יפנה לכם את הדירה מכל חפץ ופריט ישן בלוי ומשומש ולאחר מכן אף ינקה את דירתכם בנתניה בחינם! כן, אתם תקבלו שירות פינוי דירה בחינם!

בנוסף, קיבלתם עם הדירה גם מחסן או מקלט? מצוין! גם במצב זה בו המחסן או המקלט אותו קיבלתם מלא בחפצים ורהיטים משומשים (כדוגמת: אופני כושר, כלי עבודה, מכסחת דשא, גלשן, אהילים, תמונות, פסלים, כדים, נברשות וכו'..) המפנה המהיר יגיע במהירות אליכם למחסן ותוך מתן שירות מהיר, אדיב ומקצועי יפנה את כל המחסן או המקלט, אפילו אם יש לכם שם פסנתר ענתיקה. שוב, זה המקום לציין ששירות פינוי הדירות של המפנה המהיר הוא בחינם.

אז עברתם לדירה שקניתם או קיבלתם בירושה בנתניה או באיזור השרון ואתם צריכים שירות של פינוי דירה? צרו איתנו קשר ונשמח לעזור: המפנה המהיר 054-2298544

ד"א המהפנה המהיר מעניק שירות פינוי דירות בכל הארץ!


כל הזכויות שמורות!!! אייל המפנה המהיר של הצפון © 2012                          מנעולן בעתלית