לקבלת פינוי דירה בחינם מלאו את פרטיכם:

שם :
טלפון :
eMail :
הודעה :
פינוי דירה בירושלים

פינוי דירה בירושלים

ירושלים. תמיד נזכור את העיר היפה והחשובה ביותר בישראל, במיוחד את סבא וסבתא שכל חיים גרו בירושלים. סבא היה עובד בעיריית ירושלים וסבתא הייתה מורה. כילדים אהבנו לבלות עם סבא וסבתא בירושלים, לטייל בעיר העתיקה, לעשות קניות בשוק מחנה יהודה, לראות משחקים בטדי, להסתובב בדוכני העתיקות והמזכרות, לראות תמונות ישנות, פסלים, מזכרות, אהילים, מטבעות אצל הסוחרים, לנגב חומוס ועוד שלל אטרקציות שרק לירושלים יש להציע.
כשסבא וסבתא עזבו אותנו הם השאירו לנו ירושה, את הדירה שלהם בירושלים.
נסענו כל הנכדים לביקור אחרון בדירה, להיפרד יפה לפני שממשים את הירושה, מפנים את הדירה ומוכרים אותה.
הגענו לדירה, ישר ריח התבשילים של סבתא עלה לאוויר, עם הסירים המיוחדים עם הפתיליות עליהם נהגה לבשל. כל הדירה נשארה כפי שהיא, הסלון, הריהוט הנוסטלגי, מוצרי החשמל הישנים, התמונות, השטיח וכל הפיצ'פקס שסבא וסבתא אספו.
החלטנו לקחת את המזכרות האישיות לעצמנו ואת יתר החפצים והרהיטים לזרוק, אולם המשימה נראה מייגעת ולכן החלנו להשתמש בשירות פינוי דירות של "המפנה המהיר".
המפנה המהיר הגיע במהירות לדירות, שמחנו לפגוש בחור נחמד, אמין ורציני שבא לעזרתנו והסכים לפנות את הדירה בירושלים מכל חפץ, מוצר ורהיט ואף לנקות אותה.
המפנה המהיר אשר בחן את הדירה הציע לנו אף תשלום סימלי על מוצרי החשמל אותם רצינו לזרוק, כנראה שהמקרר הישן בכל זאת שווה כמה גרושים.
הסכמנו להצעתו והוא התחיל מייד במלאכת פינוי הדירה בחינם.
נזכרנו גם שהיה לסבא מחסן בבנין והצענו למומחה לפינוי דירות לפנות גם אותו. הוא השיב בחיוב והסכים לפנות על חשבונות את המחסן (ששימש גם כמקלט) מכל הג'אנק סבא אסף, כמו האופניים הישנים, כלי העבודה המשומשים, הפטיפון, התמונות ועוד פריטים האופיינים לסבא ולחיבתו לירושלים.
לסיכום, שמחנו להיעזר בשירות פינוי דירה בירושלים של המפנה המהיר.
אם גם אתם קיבלתם ירושה או עזבון ואתם צריכים שירות פינוי דירות בחינם בירושלים, צרו קשר עם המפנה המהיר.

אייל "המפנה המהיר" 054-2298544


כל הזכויות שמורות!!! אייל המפנה המהיר של הצפון © 2012                          מנעולן בחיפה